• Pásy na kombajny
  Maximalizujte svůj výnos
  Pásové systémy Soucy
 • Pásy na traktory
  Šetrné a přitom výkonné
  Pásové systémy Soucy
 • Zemědělské pásy
  Nejlepší technologie
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy CAMSO
  Výkonnost a úspory
  Pásové systémy Soucy

O nás

Společnost ČEMAT, v České republice registrovaná pod obchodním názvem ČEMAT trading, spol. s r. o., je předním distributorem příslušenství pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Sídlo firmy se nachází na okraji Bohumína na ulici Čs. armády 184, 735 51 Bohumín-Pudlov, cca. 8 km od Ostravy.
IČO firmy je 25379470 a DIČ CZ 25379470.


Zákazníci společnosti vědí, že v rozsáhlém portfoliu ČEMAT naleznou také širokou nabídku servisních služeb pro manipulační a stavební techniku. Naše rozsáhlá síť obchodních zástupců pokrývá celou českou i slovenskou republiku, denně jsme s našimi zákazníky v kontaktu prostřednictvím našich výdejních skladů v Bohumíně a Praze - Uhříněvsi.


logo čematČemat dlouhodobě a stabilně zastupuje světové výrobce prověřených značek, jakými jsou BOLZONI AURAMO - MEYER, MEIJER HANDLING SOLUTIONS, CAMSO (dříve Camoplast Solideal), MAGNA TYRES, MICHELIN, ATG, RÄDER VOGEL, MARANGONI, DCL, KAB, SEAT či INTERSOFT NEXO. Jako jediní na trhu navíc dodáváme teleskopické vidlice výrobní řady TELESCOPICFORKS® a ROLLERFORKS® společnosti MSE-FORKS. V naší rozsáhlé nabídce naleznete vzdušnicové pneumatiky určené na vysokozdvižné vozíky, stavební a zemědělské pneumatiky, lesnické pneumatiky, OTR pneumatiky, superelastická kola (plná kola), přídavná zařízení, zvedací stoly, pryžové pásy, zemědělské pásy, pásové systémy, EM pláště, sedačky, kola a kladky a řadu dalších výrobků.


Ke každému produktu poskytujeme odborné poradenství, montáž a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme také doplňkové služby přidané hodnoty, jakými je půjčovna nových a repasovaných přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, plnění pneumatik polyuretanovou hmotou RELY® nebo montáž a lisování kol v místě určeném zákazníkem. Moderní, flexibilní a cenově přijatelné služby v oblasti manipulace – to je to, co u nás naleznete.
 
Dodáváme ty nejkomplexnější nejvýkonnější nejužitečnější zemědělské pásy a pásové systémy pro Vaše stroje.

Nabídka špičkových produktů z oblasti zemědělské mechanizace na českém trhu.


Vyberete
objednáte
namontujeme
A pak pracujete!