• Pásy na kombajny
  Maximalizujte svůj výnos
  Pásové systémy Soucy
 • Pásy na traktory
  Šetrné a přitom výkonné
  Pásové systémy Soucy
 • Zemědělské pásy
  Nejlepší technologie
  Pásové systémy Soucy
 • Pásové systémy CAMSO
  Výkonnost a úspory
  Pásové systémy Soucy

Pásové systémy

Pásové podvozky jsou nejnovějším trendem v oblasti zemědělské mechanizace. Pásové systémy CAMSO nabízí několik druhů podvozků určených pro nejrůznější zemědělské aplikace, lze je použít na kombajny, traktory a další stroje používané při sklizni i orbě. Jsou navrženy pro ty nejdrsnější podmínky tak, aby snížily o více než 65 % tlak působící na půdu. Díky své konstrukci zdokonalují mobilitu a flotaci stroje, což zlepšuje možnosti péče o pole, zvlášť je-li na něm měkká půda. 

Díky využívání speciálních otevřených ložisek je montáž systému velmi jednoduchá a flexibilní. 

 • 100 % KONVERZE - POMOCÍ ŠROUBŮ
 • SKVĚLÁ TRAKCE NA MOKRÉ ČI KYPRÉ ZEMINĚ = VYNIKAJÍCÍ VOLBA PRO ORBU ČI SKLIZEŇ

Systém CAMSO je jednoduše instalován na podvozek stroje, může být ale také přenesen na stroj jiný a využíván tak na několika strojích. Jednoduché řešení ukotvení systému na nápravě umožní provést takovou změnu prakticky okamžitě a bez nutnosti většího zásahu do podvozku. 
Změna stroje nemá vliv na napětí samotného pásu pásového stroje. Hydraulický systém napínání pásu udržuje pás každého systému dostatečně napnutý a tím maximalizuje účinnost trakce a zachovává všechny pozitivní vlastnosti pásového systému.

Pásové systémy jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na nutnost lepšího a šetrnějšího přístupu k zemědělské půdě.

Široká stopa použitého pryžového pásu je zároveň velmi šetrná vůči půdě a zamezuje tvorbě hlubokých brázd, které běžně vytváří kola traktorů jezdících na pneumatikách, zároveň ale také zajišťuje vyšší stabilitu těžkého stroje při jízdě. Stroj je stabilnější a jeho váha je rovnoměrně rozložena na všech čtyřech nápravách. Tlak na plochu pole je díky rozložení hmotnosti redukován a nedochází tak k nežádoucímu zhutňování půdy

Plynulosti jízdy napomáhá také systém odpružení v podobě patentovaných zdvojených oscilačních kolurčených pro zadní nápravu traktoru. Pás je na všech nápravách napnutý díky hydraulickému systému napínání s dusíkovým akumulátorem.

Hnací kolo pásu je navrženo tak, aby zabíralo až 5 zarážek najednou a přeneslo tak dostatečný točivý moment na nápravu.
Ložiska hnacích kol jsou opatřena samomazacím systémem, který zajišťuje konstantní otáčení.
Jízda je díky všem těmto technickým detailům mimořádně plynulá a šetrná vůči povrchu i stroji.

Všechny modely pásových systémů CAMSO využívají systém s otevřenými ložisky a díky tomu je lze instalovat na jakékoli zařízení s pohonem na pojezdovém soukolí. Velmi snadno se totiž přimontují pomocí speciálních bitů přímo na přírubu přední nápravy. Modely pásového systému CAMSO tak lze využít na kombajny, traktory a další stroje používané při sklizni.

Hlavní výhody použití pásových systémů CAMSO:

 • Snižují tlak na půdu od 30 do 80 % v porovnání s využitím pneumatik
 • Zlepšují mobilitu a přístup k půdě hlavně v případě, kdy nejsou stálé podmínky a půda bývá zároveň měkká a promoklá i kamenitá.
 • Pomáhají zlepšit výnosy z orné půdy – pracujete na poli tehdy, když to potřebujete, nejste závislí na počasí

Pásové systémy CAMSO jsou k dispozici ve třech základních typech. Díky flexibilitě při upínání na pojezdové soukolí je možné systémy využívat na strojích různých značek a instalace není omezená konkrétním typem stroje. Dodáváme ty nejkomplexnější nejvýkonnější nejužitečnější zemědělské pásy a pásové systémy pro Vaše stroje.

Nabídka špičkových produktů z oblasti zemědělské mechanizace na českém trhu.


Vyberete
objednáte
namontujeme
A pak pracujete!